Згідно з планом КУ "Валківський ЦПРПП" 15 березня 2023 року консультантом центру Ковтун Наталією проведено вебінар для заступників директорів з виховної роботи "Організація та проведення ХІV обласної тематичної онлайн-виставки ЕПД «Освіта Харківщини ХХІ століття» в дистанційному форматі.
Детально з умовами участі можна ознайомитися за посиланням: https://www.canva.com/.../JJG9sdiPFoGduFvmM6k0XA/view...

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Цей день встановлено Постановою Верховної Ради України від 17 січня 2017 року № 1822-VII на вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.
Дата 14 березня була обрана не випадково. Саме в цей день у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України – на захист нашої держави та її суверенітету.
Україна нині переживає найбільше випробування у своїй новітній історії – збройну боротьбу з російським агресором за власну незалежність і територіальну цілісність.
Наші мужні оборонці, які сьогодні гідно дають відсіч ворогові, стоять в одному ряду з цілими поколіннями борців за волю і державну самостійність. Завжди, у найважчі часи нашої історії, знаходилися відважні, які добровільно брали зброю до рук і ставали на захист своєї Батьківщини. Нині добровольцем став увесь Український народ: ті, хто прийшов до центрів комплектування та поповнив ряди Збройних Сил України; ті, хто став до лав територіальної оборони; ті, хто всіляко допомагає захисникам і готовий стати до їхніх лав завтра. Наша готовність добровільно стати на захист України є вирішальною запорукою нашої перемоги.
Українські добровольці – це символ звитяги, самопожертви та героїзму.
Детально можна ознайомитися з інформаційними матеріалами Українського інституту національної пам'яті до Дня українського добровольця за посиланням https://uinp.gov.ua/.../informaciyni-materialy...

Презентації авторських концепцій підручників для 5 та 6 класів

https://imzo.gov.ua/events/prezentatsii-avtors-kykh-kontseptsiy-pidruchnykiv-dlia-5-ta-6-klasiv/?fbclid=IwAR1u6nOr63MkUc0-U-Sb5P3LlimmW9tHeAMh8Ej8ahSpwXcFb7REZtxNNTY

З метою своєчасного інформування учасників освітнього процесу, щодо діяльності в Україні небезпечного молодіжного руху «Редан» та з метою запобігання участі підлітків у даній субкультурі, психологом центру було підготовлено інформаційне повідомлення у вигляді відео.


Підсумки обласного олімпіадного марафону
До вашої уваги прізвища призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році та вчителів, які підготували учнів:
1. Хімія – Довгань Олександр – ІІ місце (Валківський ліцей ім. О.Масельського, 8 клас), вчитель - Дьяченко Валентина Андріївна;
2. Фізика - Котелевець Андрій – ІІІ місце (Валківський ліцей ім. О.Масельського, 8 клас), вчитель Хараім Андрій Володимирович;
3. Математика – Майчук Поліна – ІІІ місце (Ков'язький ліцей, 7 клас), вчитель - Кострова Валентина Миколаївна;
4. Екологія – Панасенко Анастасія – ІІ місце (Шарівський ліцей, 10 клас), вчитель - Полякова Надія Володимирівна;
5. Географія – Бутко Дарія – ІІ місце (Баранівський ліцей, 9 клас), вчитель – Борщ Світлана Григорівна;
6. Технічна праця – Лихоман Руслан – ІІ місце (Валківський ліцей ім. О.Масельського, 9 клас), вчитель - Губська Наталія Віталіївна;
7. Обслуговуюча праця – Філатова Анастасія – ІІІ місце (Валківський ліцей № 2, 8 клас), вчитель – Майба Світлана Олександрівна.
Дякуємо учням за гарні результати! Дякуємо педагогічним працівникам за пошук обдарованих учнів, підготовку призерів, за знання, якими Ви ділитеся з учнями! Дякуємо консультантам центру за чітку координацію та методичний супровід ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад! Дякуємо Лукашовій Вікторії Юріївні, начальнику відділу освіти та охорони здоров’я Богодухівської РДА за координацію та своєчасне надання методичних матеріалів! Ми це зробили! Зробили спільно, долаючи будь-які труднощі.


Засідання тимчасового творчого колективу вчителів англійської мови


07 по 09 березня 2023 року в онлайновому режимі відбудеться Всеукраїнський марафон освітніх практик на тему: «Нова українська школа: реалізація варіативних модулів з ігрових видів спорту».
Для участі у марафоні просимо зареєструватися за покликанням: https://forms.gle/CRrvtrLtmXbf2y1y9
Організаторами марафону є Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «Ukraine Active», ГО «ДжуніорЗ», МБФ «Parimatch Foundation», спортивні федерації.
До участі запрошуємо представників органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, інклюзивно-ресурсних центрів, керівників і вчителів закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, викладачів закладів вищої освіти, науковців, аспірантів, усіх зацікавлених осіб.
Участь безоплатна. Початок: 07, 08 та 09 березня о 14:00.
У межах проведення марафону відбудеться підвищення кваліфікації педагогічних працівників із можливістю отримання сертифікатів на 3 години/0,1 ЄКТС, 6 годин/0,2 ЄКТС, 15 годин/ 0,5 ЄКТС.
Довідки за телефонами: 067-756-65-52 – Боляк Андрій Анатолійович, 097-842-32-67 – Галина Анатоліївна Коломоєць.


Регіональні Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників
За ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації з метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та на виконання обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019–2023 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 06 грудня 2018 року № 817-VIІ запрошуються батьки майбутніх першокласників узяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться з 1 по 31 березня 2023 року на сайті Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» https://edu-post-diploma.kharkov.ua.
Учасники зборів у зручний для себе час зможуть ознайомитися з нормативним документом, що регламентує порядок прийому дітей до 1 класу, інформаційними матеріалами з питань готовності дітей до школи та порадами щодо створення умов для їх успішної адаптації, заповнити анкету та поставити свої запитання модераторам Інтернет-зборів.
Взяти участь можна за посиланням:
https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfo0vRZI5QsKk.../viewform
#ЗДО

Робоча зустріч із заступниками директорів з навчально-виховної роботи
28 лютого 2023 року проведено робочу зустріч із заступниками директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти.
В ході зустрічі розглянуто наступні питання:
1. Про рекомендації щодо рівнів рухової активності дітей молодшого шкільного віку (6-11 років) - Паровай Ірина, психолог центру;
2. Про організацію та проведення обласного етапу фестивалю «добрих практик» Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини – Іванська Лариса, консультант центру;
3. Про вибір підручників для 1-х класів – Олійник Валетина, директор центру.


24 лютого 2023 року з метою підготовки до Фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» консультантом Центру Наталією Ковтун проведено вебсемінар «Взаємонавчання – ефективна взаємодія «Фестиваль «добрих практик» освітян: від ідеї до презентації результатів» для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти. В ході заходу консультант ознайомила педагогів з основними умовами участі у фестивалі, критеріями оцінювання конкурсних матеріалів учасників. Власним досвідом участі у Фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини поділилася вихователь Серпневого ліцею Османова Лариса Миколаївна, яка стала призером даного фестивалю.


Вебсемінар для вчителів математики та фізики. Взаємонавчання - ефективна взаємодія "Фестиваль добрих практик освітян Харківщини: від ідеї до презентації результату"


#підсумкиІІІобласногоетапуВсеукраїнської учнівськоїолімпіади2022/2023н.р.#


Згідно з планом КУ "Валківський ЦПРПП" консультантом Наталією Ковтун проведено педагогічний меседж для вчителів правознавства та громадянської освіти «Електронне портфоліо як індивідуальна траєкторія підвищення кваліфікації педагога» в дистанційному форматі (на платформі Google Meet).
В ході заходу відповіли на запитання:
- Що таке портфоліо?
- Яке практичне застосування портфоліо?
- Які є види, типи, моделі портфоліо?
- Що потрібно врахувати при оформленні портфоліо?
- Які платформи можна використати для створення портфоліо?


Вебінар для вчителів мистецької галузі " Електронне портфоліо - відображення професійної діяльності сучасного вчителя"


#підсумкиІІІобласногоетапуВсеукраїнської учнівськоїолімпіади2022/2023н.р.#


Засідання творчої групи вчителів інформатики


21 лютого 2023 року з метою підготовки до Фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» консультантом Центру Наталією Ковтун проведено вебсемінар «Взаємонавчання – ефективна взаємодія «Фестиваль «добрих практик» освітян: від ідеї до презентації результатів» для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти. В ході заходу консультант ознайомила педагогів з основними умовами участі у фестивалі, критеріями оцінювання конкурсних матеріалів учасників. Власним досвідом участі у Фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини поділилася вихователь КЗДО «ВАЛКІВСЬКИЙ ЯСЛА-САДОК «ВЕСЕЛКА» Подоляка Олена Вячеславівна, яка стала призером даного фестивалю.


Вебінар для вчителів інформатики " Електронне портфоліо - відображення професійної діяльності сучасного вчителя"


Тимчасовий творчий колектив вчителів історії
З метою створення умов для творчої діяльності вчителів, підвищення якості освіти, педагогічної майстерності, самореалізації й особистого розвитку учителів громади за ініціативою КУ «Валківський центр професійного розвитку педагогічних працівників» у 2023 році був створений та розпочав роботу тимчасовий творчий колектив вчителів історії. В ході засідання було окреслено основні напрями роботи щодо створення методичного кейсу для педагогів, які працюють в 5 класах НУШ.


16 лютого 2023 року згідно з планом роботи КУ "Валківський центр професійного розвитку педагогічних працівників" консультантом центру Наталією Ковтун проведено засідання ТМО вчителів предметів "Пізнаємо природу" та "Довкілля" у дистанційному форматі (на платформі Google Meet). У ході заходу розглянуто наступні питання:
- НУШ у базовій школі: Формування ключових компетентностей в курсі «Пізнаємо природу»/ «Довкілля» (Ковтун Н.Г.)
- Вибір підручників для 6 класів (Ковтун Н.Г.)
- Оцінювання навчальних досягнень учнів в НУШ: практичний досвід і корисні лайфхаки (Макаренко С.Ю., вчитель Огульцівського ліцею)
- Робота з електронним журналом «Нові знання» (Петренко З.В., вчитель Валківського ліцею імені Олександра Масельського)


#підсумкиІІІобласногоетапуВсеукраїнської учнівськоїолімпіади2022/2023н.р.#
Як діяти вчителю у разу психологічно непростих ситуацій?


Презентації авторських концепцій підручників для 1 класу


Вебсемінар для вчителів англійської мови та зарубіжної літератури


Засідання професійної спільноти практичних психологів закладів освіти
7 лютого 2023 року психологом центру (Паровай Ірина), організовано та проведено засідання професійної спільноти практичних психологів, щодо наступних питань:
· "Впровадження новітніх цифрових технологій у роботі практичних психологів закладів освіти" - Паровай І.В.
·"Використання програми Canva" - Павлій А.К.
У ході засідання опановано:
- новітні цифрові технології, програми для роботи з дітьми, педагогами та батьками.
- питання щодо вміння використовувати комунікаційні технології під час професійної діяльності, обмінюватися цифровим змістом для організації дистанційного навчання.
- створення «психологічних хвилинок», які допоможуть здобувачу освіти впоратися зі стресом та емоційно налаштуватися на урок.
- онлайн-застосунок для створення графічного дизайну - Canva


#підсумкиІІІобласногоетапуВсеукраїнської учнівськоїолімпіади2022/2023н.р.#


06 лютого 2023 року з метою підготовки до Фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» консультантом Центру Наталією Ковтун проведено пролонгований вебсемінар «Взаємонавчання – ефективна взаємодія «Фестиваль «добрих практик» освітян: від ідеї до презентації результатів» для заступників директорів з виховної роботи, а також для педагогів іншого фаху. В ході заходу консультант Ковтун Н. ознайомила педагогів з основними умовами участі у фестивалі, критеріями оцінювання конкурсних матеріалів учасників. Власним досвідом участі у Фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини поділилася заступник директора Олександрівського ліцею імені Івана Буряка Юлія Нужа, яка стала призером даного фестивалю.


Вебсемінар для вчителів хімії, біології та інформатики


03 лютого 2023 року згідно з планом КУ "Валківський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Наталією Ковтун проведено у дистанційному форматі (на платформі Google Meet) нетворкінг «Перші кроки впровадження змісту природничої освітньої галузі нового Державного стандарту базової середньої освіти: географія» для вчителів, які викладатимуть географію у 6 класі НУШ. В ході заходу детально опрацьовано модельні навчальні програми «Географія. 6-9 класи» для закладів загальної середньої освіти.


Сертифікація – місія можлива!
02 лютого 2023 року відбулася онлайн-зустріч вчителів початкових класів із сертифікованим педагогом Перекіпської гімназії – Свинар Ольгою. Тема сертифікації на сьогодні актуальна, адже реєстрація для участі в основному етапі закінчується 05 лютого 2023.
Під час зустрічі Свинар Ольга, поділилася своїми враженнями,
перешкодами, труднощями та детальним алгоритмом дій щодо участі у всіх етапах сертифікації.
Директор центру Валентина Олійник ознайомила з презентацією Управління державної служби якості освіти у Харківській області, нормативною базою та запросила до участі у сертифікації, адже педагоги Валківщини мають величезні можливості та внутрішні резерви.


Вебінар для вчителів трудового навчання (технологій)


Вебсемінар для вчителів української мови та літератури
01 лютого 2023 року з метою підготовки до Фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» консультантом центру Ларисою Іванською проведено вебсемінар «Фестиваль «добрих практик» освітян: від ідеї до презентації результатів» для вчителів української мови та літератури, а також для педагогів інших фахів. В ході заходу педагогічні працівники були ознайомлені з основними умовами участі у фестивалі, критеріями оцінювання конкурсних матеріалів учасників. Власним досвідом участі у Фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини поділилися педагоги-призери фестивалю, вчителі української мови та літератури Коляда Тетяна Володимирівна (Валківський ліцей імені Олександра Масельського) та Тимошенко Світлана Василівна (Олександрівський ліцей імені Івана Буряка).


Онлайн-нарада із заступниками директорів з навчально-виховної роботи
31 січня 2023 року директором центру (Валентина Олійник), проведено інструктивно-методичну онлайн-нараду із заступниками директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти.
В ході наради опрацьовано:
- матеріали наради управління Державної служби якості освіти у Харківській області «Сертифікація – генератор якісних
змін у системі освіти. Підсумки сертифікації - 2022», яка відбулася 25.01.2023;
- наказ МОНУ від 16.01.2023 № 35 «Про деякі питання проведення сертифікації педагогічних працівників у 2023 році»;
- накази МОНУ про зміну термінів проведення конкурсного відбору нових підручників для учнів 1-го, 5-6 го та 10-го класів.


31 січня 2023 року з метою підготовки до Фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» консультантом Центру Наталією Ковтун проведено пролонгований вебсемінар «Взаємонавчання – ефективна взаємодія «Фестиваль «добрих практик» освітян: від ідеї до презентації результатів» для вчителів географії, «Пізнаємо природу» та «Довкілля», а також для педагогів іншого фаху. В ході заходу консультант Ковтун Н. ознайомила педагогів з основними умовами участі у фестивалі, критеріями оцінювання конкурсних матеріалів учасників. Власним досвідом участі у Фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини поділилися педагоги-призери фестивалю, вчителі географії Пасічник Г. (Мельниківський ліцей) та Дораж О. (Огульцівський ліцей).

Протягом січня 2023 р. відбувся ІІІ (обласний) етап ХХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у двох номінаціях: «Література» та «Історія України і державотворення». В номінації «Історія України і державотворення» роботу Василенка Єгора, учня 11 класу Олександрівського ліцею імені Івана Буряка (вчитель історії Нужа Юлія Павлівна) відзначено дипломом ІІ ступеня серед 35 учасників конкурсу. В номінації «Література» відзначено дипломом ІІІ ступеня роботу Зінов’євої Тетяни, учениці 9 класу Серпневого ліцею (вчитель української мови та літератури Ручка Зоя Михайлівна) серед 80 учасників конкурсу. Вітаємо учнів та педагогів, бажаємо подальших успіхів та перемог!


Тимчасовий творчий колектив вчителів англійської мови
За ініціативою та сприяння КУ «Валківський центр професійного розвитку педагогічних працівників» у 2023 році був створений та розпочав працювати тимчасовий творчий колектив вчителів англійської мови. Метою роботи педагогів є взаємодопомога,
обмін досвідом роботи, знаннями, уміннями, креативними ідеями. Учасники тимчасового творчого колективу поставили перед собою завдання щодо створення методичного кейсу на
допомогу педагогічним працівникам, які працюють у 5-х класах НУШ.

29 січня 2023 року в Україні відзначається 105-та річниця бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом патріотизму,стійкості, героїзму та самопожертви української молоді в боротьбі за незалежність та державність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога. Бій під Крутами був оборонною операцією, яка зупинила на кілька днів наступ переважних сил ворога. У той час в Бересті тривали переговори між Українською Народною Республікою та країнами Четверного союзу щодо мирного договору. 9 лютого 1918 року його підписали. Цей документ визнав незалежність Української Народної Республіки і став підставою для надання військової допомоги Україні у відбитті російської агресії. Незалежність Української Народної Республіки довелося захищати від російської військової агресії на початках силами добровольчих формувань. Згодом українські війська за підтримки німецьких та австро-угорських (завдяки Брестському договору) звільнили від більшовиків всю територію України. Події Української революції засвідчили: державність без армії неможлива. Сміливість та жертовність крутянців зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України. З ними порівнюють захисників Донецького аеропорту в теперішній російсько-українській війні. Тому героїв Крут у публіцистиці часто називають “першими кіборгами”.
Ознайомитися з інформаційними матеріалами Українського інституту національної пам'яті до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 можна за посиланням https://uinp.gov.ua/.../biy-za-maybutnye-informaciyni...


27 січня 2023 року з метою підготовки до Фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» консультантом Центру Наталією Ковтун проведено пролонгований вебсемінар «Взаємонавчання – ефективна взаємодія «Фестиваль «добрих практик» освітян: від ідеї до презентації результатів» для вчителів історії, правознавства, громадянської освіти, а також для педагогів іншого фаху. В ході заходу консультант Ковтун Н. ознайомила педагогів з основними умовами участі у фестивалі, критеріями оцінювання конкурсних матеріалів учасників. Власним досвідом участі у Фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини поділилися педагоги-призери фестивалю, вчителі історії Нужа Ю. (Олександрівський ліцей імені Івана Буряка), Тарасов В. (Серпневий ліцей) та Цікало Н. (Валківський ліцей №2).

Щороку 27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту із 2005 року, коли було ухвалено відповідну резолюцію Генеральної Асамблеї ООН. У ній стверджувалося, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Україна приєдналася до цього документа у 2012 році і разом зі всім світом почала відзначати пам’ять про цю сумну подію.
Голокост – переслідування та масове винищення нацистами євреїв під час Другої світової війни. Жертв знищували лише за ознакою етнічної належності.
Майже півтора мільйона євреїв знищено нацистами на теренах України. Це – чверть усіх жертв Голокосту, який є злочином проти людяності.
Місцями найбільших масових страт євреїв в Україні є: Бабин Яр (Київ) – більше 100 000, Богданівка Одеської області – понад 40 000, Дрогобицький Яр (Харків) близько 20 000, Кам’янець-Подільський – 23 600, Дальник Одеської області – близько 18 000, урочище Сосонки біля Рівного – понад 17 000 жертв.
Сьогодні Україна разом з усім світом розділяє скорботу за жертвами Голокосту. Українці – нація, яка пережила Голодомор, не може не відчувати біль Голокосту. Ми пам’ятаємо трагедію Бабиного Яру. Ця рана ніколи не загоїться.


Засідання творчої групи вчителів природничого циклу
27 січня 2023 року відбулося чергове засідання творчої групи вчителів природничого циклу “Bios”, які працюють над добіркою матеріалів присвячених STEM-освіті та впровадження її елементів у процесі навчання хімії та біології. Під час засідання учасники групи представили свої напрацювання, які будуть розміщені у соціальній мережі Facebook на сторінці творчої групи. Переглянути матеріали можна за посиланням:


Засідання творчого колективу вчителів фізики

.

Засідання творчої групи вчителів української мови та літератури
25 січня 2023 року відбулося чергове засідання творчої групи вчителів української мови та літератури «Скарбничка філолога». В ході засідання було обговорено подальші кроки роботи
педагогів щодо розробки матеріалів для висвітлення тем сучасної редакції «Українського правопису».
Під час засідання учасники групи обрали нові теми над якими будуть працювати та вирішили
створити телеграм канал, де зможуть ділитися своїми напрацюваннями з колегами.


24 січня 2023 року згідно плану психологом центру професійного розвитку педагогічних працівників Паровай І.В. організовано та проведено спільно з фахівцями інклюзивно-ресурсного центру (т.в.о. директора Посмітна І.А. та психолог Набока С.Л.) інструктивно-методичний семінар для асистентів вихователів/вчителів за темою: «Зниження рівня тривожності у дітей з ООП у надзвичайних ситуаціях».
В ході онлайн-семінару:
- висвітлено способи подачі інформації про війну для дітей з ООП (Паровай І.В.)
- проаналізовано методи налагодження контакту з дітьми з ООП (Паровай І.В., Набока С.Л.)
- розглянуто техніки для зниження рівня тривожності (Паровай І.В., Набока С.Л.)


Вебсемінар для вчителів мистецької,технологічної галузей


Дистанційне навчання – необхідність сьогодення
17 січня 2023 року відбувся обмін елементами досвіду роботи педагогічних працівників Олександрівського та Сидоренківського ліцеїв щодо організації дистанційного навчання з використанням сучасних цифрових сервісів та інструментів.
Вільне володіння сучасними технологіями та застосування їх у своїй професійній діяльності є необхідною умовою забезпечення навчально-виховного процесу в умовах сьогодення.
Свою педагогічну майстерність демонстрували:
- Костильова Валентина Вікторівна (директор Олександрівського ліцею),
- Нужа Юлія Павлівна (заступник директора, вчитель історії Олександрівського ліцею),
- Цибулько Оксана Олексіївна (вчитель хімії та біології Олександрівського ліцею),
- Краснов Олександр Юрійович (вчитель фізики Олександрівського ліцею),
- Ляскало Ольга Леонідівна (вчитель біології Сидоренківського ліцею),
- Хміль Аліна Олегівна (вчитель початкових класів Сидоренківського ліцею).